LG 47LA620S Led Plus Cinema 3D Televizyon 4 Adet 3D Gözlük Hediyeli - Bedavacim.com.tr

Led TV

Led Tv , neden almalıyım, ucuz led tv, 3d led tv


Led Tv'ler hakkında bilmemiz gerekenler sadece ince olduğu değildir.
teknolojinin gelişmesi ile de 3D led tv'ler artık insan aklının ötesinde olduğunu kanıtlamıştır.
yıl 2014 led tv'lerde şuan 3d, smart tv, 4 işlemcili, web browser, widi, wifi, ethernet, kamera, ses, skyp ve benzere milyonlarca uygulama ve oyun ile kendini teknolojiye ayak uydurarak devam ediyor.
tabi bu özellikler fiyatlara da yansımakta.
led tv

İncelediğiniz Ürünler

LG 47LA620S Led Plus Cinema 3D Televizyon 4 Adet 3D Gözlük Hediyeli

LG 47LA620S Led Plus Cinema 3D Televizyon 4 Adet 3D Gözlük HediyeliKısa Açıklama : 47LA620S lg 47LA620S en ucuz 50LA620S 50 LA 620 S inceleme 50LA620S fiyat yorumlar

Garanti Süresi: 24 AY

Gönderim Süresi:


Ürün Fiyatı : 1,917.99 TL
 
Adet
 

Bu ürün ile birlikte aşağıdaki indirimli ürünlerden almak istermisiniz ?

 
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERDEN BİR TANESİNİ İNDİRİMLİ OLARAK ALABİLİRSİNİZ
  • Askı aparatı 29.00 TL İndirimli Askı aparatı
  • Lcd Ekran-Monitör Temizleme Spreyi 29.00 TL İndirimli Lcd Ekran-Monitör Temizleme Spreyi
  • Altın Uçlu Hdmı Kablo 29.00 TL İndirimli Altın Uçlu Hdmı Kablo
 
4 ADET 3D GÖZLÜK HEDİYELİAŞAĞIDAKİ ANİMEDEN LG DÜNYASINI KEŞFEDİN
 

MAGIC KONTROL EVRENSEL , KONTROL (İSTEĞE BAĞLI) VAR

Evrenseldir, navigasyon daha da kolaylaştırmak için daha yenilikçi tasarım ve geliştirilmiş işlevler ile: TV'nizde akıllı bekliyor kontrol edecek. Smart TV deneyimini tüm cihazlarda yaşayacak. Bu zaman, her yerde, kontrol sizdedir.

ÖĞRENIN

ÜSTÜNLÜK RESIM

LED Plus teknolojisi ve Full HD yeteneğine sahip bir üstün görüntü kalitesi sayesinde keyfini çıkarın. Bu açık ve hiç LED teknolojisi sayesinde gördüm yumuşak parlak görüntüler, tanımlanmış, olacak.Ve tam çözünürlükte en sevdiğiniz içeriğin keyfini olabilir.

ÜÇLÜ İŞLEMCI: 6X DAHA HIZLI TEPKI

Kendi Üçlü XD Engine İşlemci Çok Çekirdekli / Dual Core için Smart TV sayesinde en iyi şekilde yararlanın. Bu görüntüler çok gerçeğe yakın ve keskin ve parlak da karanlık Görüntülenmesine üretir, çünkü, en iyi görüntü kalitesini verecek.

SMART TV 4.0 ILE YENI MAGIC KONTROL

Use komutunu yeni ve geliştirilmiş Magic Kontrol Toplam kolaylığı, sadece eğlence dünyasına girmek hedefliyoruz gerekir. Eğer bir akıllı TV varsa, genellikle çok akıllı bir kontrol var. Bu yüzden bir TV değil, televizyon.

ÖĞRENIN

EĞLENCE SINIRSIZ HERKES IÇIN: 400'DEN FAZLA KANAL

Bu her bir aile üyesi bir Smart TV içine bakıyor budur: en iyi film, spor çocuklar için daha önce hiç görülmemiş, sınırsız içerik gibi ... şimdi bir bilgisayar veya sosyal ağlar beklediğiniz tüm TV, akışı ve bekleme. Ne istiyorsun, istediğiniz zaman.

SERBESTÇE GIDIN INTERNETTE

Akıllı TV her zaman internette sörf ile, bilgisayarınızın unut. Sadece ağ aramaya başlamak için ana ekranda evrensel tarayıcınızın menü bakmak zorunda, veritabanları video ve Youtube talep ediyoruz. Bu Flash10 destekler.

LG CLOUD

LG Cloud hizmeti ile Smart TV, akıllı telefon veya bilgisayar üzerinden içerik keyfini çıkarabilirsiniz. Daha önce hiç olmadığı gibi TV'nizde onları yakalayın hızla bulut için video, müzik ve fotoğraf yüklemek. Bu ilk Smart TV konusunda uzmanlaşmış var: - Multitasking mı:. Fotoğraflarınızı görüntülerken müzik dinleyin - Hesap otomatik olarak, zaten LG Smart TV girmiş LG Cloud hesabınıza erişmek için çok gerek eşitlenir. - görüntüler indirme olmadan bulut akış içeriği. - sen depolama alanı elde edebilirsiniz. Şimdi 5GB külot!


 

LG CLOUD KEŞFEDIN

AKILLI HISSE : HISSE HER ŞEY

Her zaman ve kablolar olmadan da, herhangi bir akıllı cihaz ile ne gibi paylaşmak düşünün. Akıllı Hisse teknolojisi ile onlar marka olsun, her zamankinden daha kolay Akıllı cihazdan TV'ye bağlayabilirsiniz. Herhangi bir Android veya iOS cihazdan içerik zevk ve paylaşmak için birçok yol (NFC, DLNA, WiDi ve Miracast ile) var

KLAVYE DAHA KOLAY

Arama içerik cep için bu APP ile çok daha kolay olacaktır. Eğer telefonunuzun klavyede bulmak ve otomatik olarak TV ekranında görmek istediğiniz ne olursa olsun yazabilirsiniz. Hiçbir eğlence, böylece hızlı ve kolay bir görünüm her şeyi erişebilirsiniz.

PIP FONKSIYONU ILE EKRAN BÖLÜNMÜŞ

PIP fonksiyonu ile, Smart TV ekranı bölebilirsiniz. Örneğin, arasında seçim göz atın veya hala favori kanal izlerken sosyal ağlarda arkadaşlarınızla konuşmak zorunda kalmazsınız. Aynı anda her şeye sahip ve futbol izlemek için idealdir olacak.

LAST.FM 'NASIL TEKNOLOJI LG 3D SINEMA

 

3D GÖZLÜK RAHAT

En parlak görüntü ile 3D ev titreme, hiçbir baş dönmesi, keyfini çıkarın. , Hafif ekonomik ve olmayan piller: Bunlar sinemada kullandığınız gözlük vardır. Gözlük olan kişiler için gözlük klip de vardır. Eğer TV önünde sanki her yerden 3D içeriği göreceksiniz.

ÇIFT OYNA ikon

Arkadaşlarınızla başka ücret iki oyuncu için ile oynayın, size Çift Çal ile ekran terk etmek zorunda kalmazsınız. Gözlük Sinema 3D koymak ve tam ekran bakın. Gözlük iki ayrı 2D görüntüleri iletmek, her oyuncunun eğlenceli gibi basit eylemleri göreceksiniz.

DÖNÜŞTÜRME 2D / 3D

3D herhangi bir 2D içerik dönüştürme, size mükemmel ve en gelişmiş dönüşüm için resmin derinliği ve düzgünlüğü kontrol edebilirsiniz. Onların sinema, spor ve video oyunları nasıl değiştiğini şaşırtıcı bulacaksınız. Şimdi her şey 3D olacak.

AYRICA SES 3D

Bu gerçekliğin ses efektleri ayırt mal olacak. 3D görüntüler ile mükemmel senkronize olacak 3D ses kalitesi ile tamamen sarın.TV'niz sadece görülecek yapılmaması, aynı zamanda dinlemek için.

ILE YAKIN SIZIN SKYPE

Duymak ve onlara her zaman yakın hissetmek için Smart TV'den sevdiklerinize konuşmak, bakın. Kamera VC400 ile (isteğe bağlı, TV dahili olmayan) herhangi bir zamanda onlarla bağlantı ve onlarla zaman kaçırmayın büyük ekran görüntü keyfini çıkarabilirsiniz.

 Kargo Ucreti : Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.